Vodafone Red’le Tarifen Yurtdışında da Geçerli

Günde sadece 12,90TL’ye, tarifendeki internet, her yöne dakika ve SMS’lerin tamamını 51 ülkede tıpkı Türkiye’deymiş gibi kullanabilirsin.

Yurtdışına gittiğinde herhangi bir ek işlem yapmadan tarifeni kullanmaya devam edebilirsin.

Üstelik Akıllı Ücretlendirme Teknolojisi sayesinde telefonunu kullanmadığın günlerde ek ücret ödemezsin.

Hangi Ülkelerde Geçerli?

Almanya, Amerika Birleşik Devletleri*, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bolivya, Brezilya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Fransa, Gana, Guatemala, Guyana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsviçre, İtalya, Jamaika, Kanada, Katar, KKTC, Kolombiya, Kosta Rika, Letonya, Litvanya, Macaristan, Malta, Meksika, Mısır, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Surinam, Şili, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan

*: Amerika Birleşik Devletleri’nde 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.

Esaslar

Her Şey Dahil Pasaport seçeneğini alabilen tarifeler:

4.5G Red XS, 4.5G Red S, 4.5G Red M, 4.5G Red L, 4.5G Red Elite, Red Elite, Red 2016, Red XS, Red S, Red M, Red L, Red XSmall, Red Small, Red Medium, Red Large, Red Elite XLarge, Red 2015, Red Classic, Red Classic Extra, Red Extra, Red Elite Extra, Red, Red Elite Plus, RED Mini, RED, RED+, Red Basın, Genç Avantaj Ekstra, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra

Her Şey Dahil Pasaport’un Geçerli Olduğu Ülkeler:

Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bolivya, Brezilya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Fransa, Gana, Guatemala, Guyana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsviçre, İtalya, Jamaika, Kanada, Katar, KKTC, Kolombiya, Kosta Rika, Letonya, Litvanya, Macaristan, Malta, Meksika, Mısır, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Surinam, Şili, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan ve 30 Haziran 2016’e kadar Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli!

Seçeneğin Alınabileceği ve İptal Edilebileceği Kanallar:

RED Mini, RED, RED+, Red Basın, Genç Avantaj Ekstra, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra tarifelerindeki aboneler Her Şey Dahil Pasaport seçeneğine giriş yapmalıdırlar. Her Şey Dahil Pasaport Seçeneği'nden faydalanmak için Online Self Servis’e giriş yapılması, "HERSEYDAHIL" yazıp 7048'e veya yurtdışında +905427048000'e kısa mesaj gönderilmesi, 542'yi aranması ya da en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğranması yeterlidir. Abone opsiyonu iptal etmek istediğinde Online Self Servis’e giriş yapılması, "HERSEYDAHIL IPTAL" yazıp 7048'e veya +905427048000'e kısa mesaj gönderilmesi, 542'yi aranması ya da en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğranması yeterlidir. Seçenek anlık olarak iptal edilmektedir.

Yukarıda belirtilen tarifelerde bulunan ve aşağıda belirtilen şartları (Abonelikle ilgili Kısıtlar) sağlayan abonelerimiz günlük 12,90 TL karşılığında Her Şey Dahil Pasaport seçeneğini kullanabilirler.

Opsiyonu alan aboneden opsiyonun geçerli olduğu ülkelerde kullanım yaptığı (giden arama, gelen arama, SMS gönderme, data kullanımı, MMS alma ve MMS gönderme) her gün opsiyon günlük ücreti alınır. Günlük ücret Türkiye saatine göre 24:00'a kadar olan kullanıma göre hesaplanır. Geçerli ülkelerde kullanım yapılmayan gün opsiyon ücreti alınmaz.

Opsiyonu alan abonelerimiz yurtdışına çıktıklarında yukarıda listelenen ülkelerde anlaşmalı operatörleri seçmek kaydıyla tarifelerindeki her yöne dakikaların tamamını aşagıda belirtildiği şekilde * yurtdışında arama yaparken ve aranırken kullabileceklerdir.

1*) Türkiye numaraları yönüne (Vodafone, Turkcell, Avea ve Turk Telekom) yapılan aramalarda

2*) Bulunduğu ülke yönüne yapılan aramalarda

3*) Aldıkları tüm aramalarda kullanabileceklerdir.

Opsiyonu alan abonelerimiz yurtdışına çıktıklarında yukarıda listelenen ülkelerde anlaşmalı operatörleri seçmek kaydıyla tarifelerindeki her yöne SMS’lerin tamamını Türkiye numaraları yönüne ve bulunduğu ülke yönüne kullabileceklerdir.

- Tüm uluslararası aramalar 1,55TL/dakika ile ve her yöne dakikalar aşıldığında yukarıda* belirtilen aramalar ve aranmalar 60 kr/dk ile ücretlendirilir.

- Uydu ve özel servis numaraları yönüne yapılan yapılan aramalar Vodafone Standart Uluslararası Dolaşım (Dünya Alem) Tarifesi ile ücretlendirilir. Opsiyonu alan abonelerimiz yurtdışına çıktıklarında aşağıda listelenen ülkelerde anlaşmalı operatörleri seçmek kaydıyla tarifelerindeki her yöne SMS’lerin tamamını yurtdışında tüm dünyaya SMS göndermek için kullabileceklerdir.

- Opsiyonu alan abonelerimiz geçerli ülkelerde tarifelerindeki her yöne smslerin tamamını yurtdışındayken bulundukları ülke ve Türkiye yönüne SMS göndermek için kullabileceklerdir.

- Opsiyonu alan abonenin tarifesinde SMS yoksa veya her yöne SMSler aşıldığında ilgili ülkelerde bulunulan ülke ve Türkiye yönüne gönderilen tüm SMSler 33Kr/SMS ile ücretlendirilir. Diğer ülkelere gönderilecek SMS’ler 0,95TL ile ücretlendirilecektir.

- Opsiyonu alan abonelerimiz yurtdışına çıktıklarında aşağıda listelenen ülkelerde anlaşmalı operatörleri seçmek kaydıyla tarifelerindeki interneti yurtdışında internete girmek, MMS almak ve MMS atmak için kullabileceklerdir.

- Opsiyona sahip abonenin tarifesindeki internet hakkı aşıldığında internet kullanımı 50kr/MB ile ücretlendirilir.

- Ek olarak, belirli tarifelerdeki aboneler 'Aylık 1GB Ek Internet Paketi' dahilindeki internet haklarını da Herşey Dahil Pasaport seçeneği ile birlikte kullanabilirler. Ilgili Tarifeler: Red XSmall, Red Small, Red Medium, Red Large, Red Elite XLarge, Red Classic, Red Classic Extra, Red Extra, Red Elite Extra, Red 2015, Red, Red Elite Plus, RED Mini, RED, RED+, Red Basın, Genç Avantaj Ekstra, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra, Red XS, Red S, Red M, Red L, Red 2016, Red Elite, 4.5G Red XS, 4.5G Red S, 4.5G Red M, 4.5G Red L, 4.5G Red Elite

- Abonelerin aşağıda belirtilen operatörler dışında diğer operatörlerde yaptıkları tüm kullanımlar varsa yurtdışında kullanım ses veya data paketi üzerinden yoksa Vodafone Standart Uluslararası Dolaşım (Dünya Alem) Tarifesi ile ücretlendirilir.

- Seçeneğe sahip aboneler şebekeler arası geçiş (numara taşıma, ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

- Her Şey Dahil Pasaport seçeneği alındığında bireysel abonelerin hatları Roaming'e otomatik açılacaktır ve bilgilendirme SMS’i gidecektir.

- Seçeneği alabilecek tarifelere yeni geçen aboneler; ilk fatura dönemlerinde seçilen tarifenin her yöne dakikaları, SMS’i ve internet hakkı aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı verileceğinden, abonelerin ilk fatura dönemi içinde yurtdışına çıkmaları durumunda gün sayısı ile orantılı verilen dakikaların, SMS’in ve internet hakkının tamamını kullanabilirler.

- Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

4.5G Red Elite, Red Elite, Red XLarge, Red Elite Extra, Red Elite Plus – Her Şey Dahil Pasaport Kampanyası Esasları

- Red XLarge, Red Elite Extra, Red Elite Plus Tarifeleri’ndeki aboneler her fatura döneminde 4 gün Her Şey Dahil Pasaport günlük ücretinden (12,90TL) muaf olacaktır.

- 4.5G Red Elite ve Red Elite Tarifeleri’ndeki aboneler her fatura döneminde 7 gün Her Şey Dahil Pasaport günlük ücretinden (12,90 TL) muaf olacaktır.

- Tarifeye girişte 7 gün ve 4 gün bedava kullanım hakları bir sonraki fatura döneminden bağımsız olarak tanmımlanır.

- Tarifelere göre 7 ve 4 günden sonraki kulllanımlar Her Şey Dahil Pasaport günlük ücreti üzerinden ücretlenir.

- Her Şey Dahil Pasaport paket aşım ücretleri için indirim uygulanmaz.

- Abone Her Şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal ederse kampanya sonlanır, abone sonra tekrar aktif ederse kampanya tekrar aktif olur.

Bu siteyi cihazında görüntüleyebilmek için cihazını dikey konumda kullanman gerekiyor.